DERMABRAZJA SKÓRY GŁOWY - NIOXIN

Wiele aktualnie dostępnych rozwiązań problemu przerzedzonych i cienkich włosów to leki lub produkty, które jedynie kamuflują problem. Kompleksowe podejście NIOXIN do pielęgnacji skóry głowy oraz włosów to innowacyjne technologie, zainspirowane codzienną pielęgnacja skóry twarzy, zapewniające mocniejsze i wyglądające na gęstsze włosy.

CZY WIESZ, ŻE?

?problem przerzedzonych i cienkich włosów dotyka ponad 50% klientów salonów fryzjerskich*, zarówno mężczyzn jak i kobiet? Klienci, którzy borykają się z tym stresującym problemem, oczekują porad swojego stylisty, eksperta i rozwiązań, którym będą mogli zaufać.

ZAAWANSOWANA PIELĘGNACJA WŁOSÓW CIENKICH I PRZERZEDZONYCH ZAINSPIROWANA CODZIENNĄ PIELĘGNACJĄ SKÓRY TWARZY

Inspiracją NIOXIN, przy tworzeniu zaawansowanych kuracji do włosów cienkich i przerzedzonych, był system pielęgnacji skóry twarzy. Skóra głowy wymaga takiej samej uwagi i pielęgnacji jak skóra twarzy,
a gama produktów NIOXIN została stworzona, aby wzmacniać, odżywiać i regenerować włosy. Ponieważ zdrowa skóra głowy jest podstawą zdrowych włosów, jej odpowiednia pielęgnacja zapewnia mocniejsze i wyglądające na gęstsze włosy.

 • - NIOXIN to marka ciesząca się lojalnością klientów ? 77% użytkowników NIOXIN deklaruje, że nie zamierza zmienić marki pielęgnacyjnej do włosów.*
 • - NIOXIN to produkty sprawdzone i docenione na rynku amerykańskim.
 • - NIOXIN to zwycięzca Stylist Choice Award w Stanach Zjednoczonych w kategorii ?Ulubiony system pielęgnacji włosów cienkich/przerzedzających się? przez 12 kolejnych lat.

 • SYSTEM 3 KROKÓW NIOXIN

  Każdy zestaw pielęgnacyjny 3 kroków NIOXIN ma na celu: OCZYSZCZANIE, ODŻYWIANIE i WZMACNIANIE włosów i skóry głowy.

 • - NIOXIN Szampon oczyszczający - (Pomaga usunąć sebum zatykające mieszki włosowe, kwasy tłuszczowe i pozostałości produktów do stylizacji ze skóry głowy i włosów.
  Oczyszcza i sprawia, że włosy wyglądają na mocniejsze i gęstsze.)
 • - NIOXIN Odżywka - (Zapewnia włosom sprężystość oraz równowagę nawilżenia.)
 • - NIOXIN Kuracja - (Zawiera antyutleniacze i substancje roślinne zapewniające odświeżenie środowiska skóry głowy.)