HENNA

Brwi i rzęsy to ważne elementy naszego wizerunku. Dobrze wyregulowane brwi i właściwie podkreślone rzęsy poprawiają wygląd całej twarzy dodają wyrazistości oraz optycznie powiększają kształt naszego oka.

od 10-20 PLN Regulacja brwi

20 PLN Henna brwi

25 PLN Henna rzęs

45-50 PLN Komplet brwi + rzęsy + regulacja - KORZYSTNA CENA !

Henna na brwi

Kolor brwi można poprawić co dwa tygodnie. Wykonujemy hennę wysokiej jakości w kolorach: czarny, ciemny brąz, jasny brąz, grafit.

Henna na rzęsy

Rzęsy nie wymagają tak częstego farbowania jak brwi, wystarczy jeśli poddasz się temu zabiegowi raz w miesiącu.

Regulacja brwi

Kształt brwi jest bardzo ważny dla wyrazu twarzy. Nie powinno się ingerować zbyt mocno w naturalny kształt brwi, ale często zdarza się tak, że brwi są zbyt szerokie, czy za bardzo zrastają się u nasady nosa. Dobrze dobrany kształt brwi poprawi w znacznym stopniu wygląd twarzy, sprawi że spojrzenie stanie się wyraziste.

Dla wymagających klientów nasze Studio w ofercie posiada kompleksowy system odżywek renomowanej firmy RevitaLash wspomagających szybki wzrost rzęs, brwi, oraz włosów. Marka RevitaLash jako światowy lider, otworzyła przełom w dziedzinie kosmetologii, za co uzyskała międzynarodowe uznanie magazynów mody oraz liczne nagrody.

Wszystko zaczęło się pewnego dnia, kiedy mąż postanowił ofiarować swojej żonie wyjątkowy prezent?

Wynalazcą receptury Revitalash jest Doktor Michał Brinkenhoff. Był to specjalny prezent dla jego żony Gayle, która zachorowała na raka piersi. Agresywna chemioterapia uszkodziła jej piękne rzęsy, które stały się rzadkie i kruche. Intensywne poszukiwania naukowe doktora Brinkenhoffa i zespołu utalentowanych chemików i kosmetologów, doprowadziły do opracowania takiej receptury produktu, dzięki której rzęsy Gayle po okresie pięciu tygodni zastosowania, stały się witalne i piękne.Wkrótce przyjaciele i rodzina chcieli poznać sekret pięknych rzęs Gayle, która już wiedziała, że idealną nazwą dla cudownej odżywki do rzęs, która nadała jej rzęsom pełną witalności będzie REVITALASH.Idea produktu narodziła się z miłości męża do żony, który chciał pomóc żonie w powrocie do zdrowia.Dziś produkt jest dostępny dla wszystkich kobiet, które chcą mieć piękne rzęsy,brwi i włosy.

Gayle i Michał Brinkenhoff przeznaczają część dochodu ze sprzedaży Revitalash na badania dotyczące raka piersi oraz inicjatywy edukacyjne z tym związane.

Często czujemy się bezradni, gdy ktoś, kogo kochamy cierpi. Jestem bardzo szczęśliwy, że mogłem pomóc mojej żonie w powrocie do zdrowia. Patrzyłem jak cieszy się ze swoich pięknie wyglądających rzęs i nabiera sił do walki z chorobą?

Dr Michal Brinkenhoff

Firma revitalash jest wielokrotnie nagradzana w prestiżowych czasopismach i rekomendowana przez gwiazdy. RevitaLash?Advanced

Analiza kolorystyczna

Jeśli chcesz poznać swój typ urody zapoznać się z kolorami które do Ciebie pasują, podkreśla Twoją urodę w ubraniu , makijażu oraz kolory włosów w których będzie Ci dobrze, zapraszamy na analizę kolorystyczną.

Każdy typ kolorystyczny może nosić wszystkie kolory ,ale nie wszystkie odcienie do niego pasują Jeśli zastanawiasz się jakie to są odcienie, kolory i do jakiego typu kolorystycznego się zaliczasz możemy Ci w tym pomóc poprzez analizę kolorystyczną.

Odkryj kolory, które odmładzają, dodają blasku, wydobędą niepowtarzalny odcień Twoich oczu, będą harmonijnym dopełnieniem Twojego typ urody.

Otwórz szafę i w nowy, intrygujący sposób zestaw swoje dotychczasowe ubrania i dodatki.

Nie zastanawiaj się więcej w sklepie, w którym kolorze jest ci najbardziej do twarzy.

Odpowiednio dobrane kolory mogą zdziałać cuda i zupełnie Cię odmienić.

Zapraszamy na analizę kolorystyczną, podczas której wizażystka zdiagnozuje dla Ciebie prawidłową temperaturę barw, w których kolorach Twój typ urody najbardziej zyskuje. Stworzycie zupełnie nową paletę ?Twoich kolorów?, w których zawsze będziesz wyglądać świetnie.

Porada kolorystyczna z wizażystką (analiza dobór kolorów, ubrań, dodatków , włosów i makijażu) Zapraszamy !! czas ok 1h 99 PLN