LIPO LASER (MODELOWANIE SYLWETKI)

LIPO Laser (Lipoliza Laserowa) to innowacyjna technologia lasera diodowego do frakcyjnej redukcji tkanki tłuszczowej. Doskonałe rozwiązanie dla pacjentów chcących zredukować centymetry w obwodzie. Wykorzystywana do zabiegów: modelujących sylwetkę, redukujących tkankę tłuszczową czy redukujących cellulit.

Lipo Laser jest zimnym laserem diodowym klasy 3D emitującym światło o długości fali 650 nm, którego skuteczność potwierdzona została licznymi badaniami klinicznymi. Lipolaser pozwala na dowolne i kontrolowane modelowanie sylwetki. Jeśli mimo stosowania diety i ćwiczeń tu i ówdzie pozostaje uporczywy nadmiar tłuszczu, który zaburza proporcje Twojej sylwetki, LIPO Laser pomoże ci wyszczuplić te okolice, których odchudzenie stanowi dla Ciebie największy problem. Teraz Ty możesz zdecydować, jaki obszar chcesz odchudzić. Wybierasz brzuch, ramiona, nogi, plecy lub podbródek? Metoda sprawdza się również w przypadku ginekomastii. Urządzenie działa na te komórki tłuszczowe, które znajdują się tuż pod powierzchnią skóry. Redukcja ich zawartości w sposób tradycyjny przy pomocy diety jest praktycznie niemożliwa. Nawet w trakcie ćwiczeń fizycznych, kiedy organizm zwiększa swoje zapotrzebowanie na energię, nie pobiera jej z komórek tłuszczowych, na które działa LIPO Laser, tylko z tych głębiej położonych. Dlatego również te osoby, które regularnie ćwiczą, mają problem z redukcją tłuszczyku zlokalizowanego tuż pod skórą. Lipolaser to potrafi!

Efekty widoczne już po serii zabiegów w odstępach 2-3 dniowych!

JAK WYGLĄDA ZABIEG?

Zabiegi LIPO Laserem są całkowicie bezpieczne, bezinwazyjne, bezbolesne i nie wymagają rekonwalescencji. Na wybraną okolicę zabiegową przykładane są cztery głowice emitujące wiązki laserowe, które prowokują rozpad trójglicerydów. Światło zimnego lasera głęboko przenika warstwy skóry i kieruje się na mitochondria komórek tłuszczowych które otrzymują chemiczny sygnał do rozpadu. Na najbliżej położonych węzłach chłonnych umieszczane są głowice z laserem biostymulacyjnym usprawniającym transport trójglicerydów z limfą. Zabieg jest całkowicie bezbolesny i towarzyszy mu jedynie odczucie delikatnego ciepła. Czas zabiegu uzależniony jest od wielkości obszaru i wynosi od 20 do 70 min.

UWAGA! 2 godziny przed oraz 2 godz po zabiegu unikamy spożycia pokarmu, picia kawy oraz słodzonych napojów.

Najlepsze efekty przynoszą sesje 6-8 zabiegów w odstępach 2-3 dniowych.

Zabieg LIPO Laserem oprócz typowych okolic występowania nadmiaru tkanki tłuszczowej oraz cellulitu takich jak uda, brzuch czy boki idealnie sprawdza się również na partiach ramion, łydek, pleców, klatki piersiowej u mężczyzn. Bezpośrednio po każdej sesji LIPO Laserem pacjent obserwuje utratę centymetrów w obwodzie, znaczne zmniejszenie cellulitu oraz ujędrnienie skóry. Końcowy efekt zabiegu obserwujemy 3-4 tyg. po ostatniej sesji LIPO.

LIPO Laser oddziaływuje jedynie na komórki tłuszczowe, nie uszkadza sąsiednich tkanek oraz naczyń krwionośnych. Doskonała alternatywa dla bolesnych zabiegów inwazyjnych.

DECYDUJĄC SIĘ NA KURACJĘ PAMIĘTAJ

 • - codziennie pij 2-3 litrów wody niegazowanej lub napojów niesłodzonych
 • - jedz pełnowartościowe produkty spożywcze
 • - ostatni posiłek 2h przed snem
 • - jedz więcej warzyw i owoców
 • - zachowaj aktywność fizyczną

PRZECIWWSKAZANIA DO ZABIEGU

 • - ciąża
 • - epilepsja
 • - choroby nowotworowe
 • - zioła i leki światłouczulające
 • - metalowe, silikonowe implanty (bezpośrednio w miejscu zabiegu)
 • - problemy dermatologiczne skóry
 • - choroby układu krążenia np. zakrzepica
 • - choroby autoimmunologiczne
 • - karmienie piersią
 • - miesiączka
 • - przebyte operacje w okolicach stref zabiegowych

INFORMACJE DODATKOWE

RF Fale Radiowe (wielobiegunowe) wnikają w skórę na głębokość 2 cm, nagrzewają komórki tłuszczowe i włókna kolagenowe. Kurczenie się włókien kolagenowych powoduje podciągnięcie zwiotczałych obszarów, zanik płytszych zmarszczek. Zabieg z użyciem fal radiowych często łączy się z innymi zabiegami, np. z mikrodermobrazją.

Zabieg jest bezbolesny i nieinwazyjny. Często mówi się o nim, że to lifting bez skalpela. Głowica urządzenia posiada wbudowany system chłodzenia. Kulista głowica emitująca fale jest przesuwana po skórze. Po zabiegu nie ma skutków ubocznych, skóra pozostaje nieuszkodzona, może być jedynie lekko zaczerwieniona. Zabieg uważany jest za umiarkowanie bolesny. Przy jego przeprowadzaniu można odczuwać gorąco. Na skutek działania fal radiowych (RF) następuje stymulacja kolagenu, przyspieszony zostaje drenaż limfatyczny, eliminacja toksyn. Podgrzanie włókien kolagenowych wywołuje ich skurczenie i napinanie, dzięki czemu następuje proces regeneracji. Ponadto fale radiowe stymulują fibroblasty do odbudowy i wytwarzania kolagenu i elastyny dając efekt wypełnienia zmarszczek. Zwiększa się gęstość, elastyczność i napięcie skóry oraz poprawia owal twarzy i koloryt cery. Zabieg falami radiowymi na twarz wykonuje się w różnych celach. Najczęściej są to: likwidacja zmarszczek, poprawienie napięcia skóry policzków i owalu twarzy, obkurczenie zwisającego podbródka, złagodzenie fałdów nosowo-wargowych, podniesienie opadającej powieki górnej, spłycenie blizn, ujędrnienie struktury skóry, odbudowa kolagenu.

Efekty działania fal radiowych może być widoczny już po jednym zabiegu. Chcąc uzyskać długotrwałe efekty należy poddać się serii 5-8 zabiegów wykonywanych w cyklu tygodniowym.

RF stosuję energię o mocy 10MHz (wielobiegunową). Energia ta dociera do skóry właściwej przez naskórek i następnie wpływa na regenerację kolagenu. Zmarszczki ulegają spłyceniu lub zniknięciu w zależności od ich zaawansowania oraz stanu pacjenta, a skóra staje się bardziej jędrna. W przypadku zabiegów odmładzających, konieczne jest leczenie zarówno warstwy górnej skóry w celu zmniejszenia jej szorstkości i występujących na niej przebarwieniach jak i ogrzewanie jej głębszych warstw celu ujędrnienia skóry oraz zredukowania oznak starzenia. RF gwarantuje gładszą i jaśniejszą powierzchnię skóry, a także zmniejszenie ilości występujących przebarwień.